Darmowe Badanie

reklama-2020

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie ważne jest zadbanie o naszą odporność, dlatego zapraszamy na DARMOWE badanie stanu organizmu!

Diagnoza obejmuje:
Badanie irydologiczne (diagnoza z tęczówki oka)
Diagnoza Pod kątem Bakterii, Wirusów, Metali Ciężkich, Niedoboru Witamin i mikroelementów.

Metoda Dr Shimmela znana również pod nazwą VEGA-TEST. Umożliwia zdiagnozowanie w trakcie jednego badania stan całego organizmu i wykrycie dolegliwości wobec których medycyna tradycyjna nie może postawić diagnozy. Jest to diagnostyka elektropunkturową techniką Wegetatywnego Rezonansu Testu (Vega test). Do wykonania testu wykorzystujemy punkty akupunkturowe znajdujące się na palcach dłoni. Dzięki dokładnie dobranym punkcie można bardzo precyzyjnie uzyskać pełną informację o obciążeniach organizmu patogenami takimi jak: wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie oraz metale ciężkie, które mają decydujący wpływ na jego funkcjonowanie. Można określić dokładnie miejsce w którym znajduje się Patogen. Przez biologicznie aktywny punkt (B.A.P), za pomocą elektrody, wprowadzamy do organizmu określone wibracje, czekając na ich rezonans, bo każda forma życia posiada swój własny, niepowtarzalny zakres częstotliwości.
Metoda jest nieinwazyjna, bezbolesna i nie ma skutków ubocznych.
Badanie trwa około 60 minut

 

Co może wykryć badanie irydologiczne?

  • określić predyspozycje do zachorowania na poszczególne choroby,
  • ocenić funkcjonowanie układu nerwowego, pokarmowego i krwionośnego,
  • ocenić stan układu immunologicznego,
  • wykryć choroby na wczesnym etapie, kiedy nie pojawiają się jeszcze żadne objawy, a wyniki badań laboratoryjnych pozostają w normie,
  • wskazać narządy objęte stanem chorobowym lub stanem zapalnym,
  • określić stopień zatrucia organizmu,
  • wykryć predyspozycję do choroby nowotworowej,

 

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZIŚ

ZAPRASZAMY!!