O nas

BioDetox jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce specjalizuje się w diagnostyce i terapii boreliozy oraz koinfekcji. Zajmujemy się również usuwaniem pasożytów, wirusów, bakterii, grzybów, pleśni oraz metali ciężkich, które są przyczyną wielu schorzeń i dolegliwości.

Terapia odbywa się za pomocą urządzenia Rife’a – generatora plazmowego o dużej mocy. W przypadku zachorowania na boreliozę pierwsza sesja trwa 3 godziny, a następnie po 2 godziny. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie ze względu na różny stopień zaawansowania choroby oraz występujących koinfekcji. Aby terapia była skuteczna należy odbyć około 4 do 10 zabiegów, które powinny być wykonywane nie rzadziej niż 1 raz w tygodniu, a najlepiej 2 – 3 razy w tygodniu.

Metoda tej terapii polega na emitowaniu fal różnego rodzaju jednocześnie. Maszyna korzysta z energii elektromagnetycznej, która to następnie zostaje zamieniona na inny rodzaj energii – falę radiową, cieplną i plazmatyczną, która to jest wykorzystywana przy usuwaniu patogenów. Fala plazmatyczna o odpowiednio dobranej częstotliwości oddziałuje na różnego rodzaju struktury komórkowe patogenów np. bakterii i rezonuje  z nimi. Kiedy komórka zostaje poddana działaniu fali o odpowiedniej częstotliwości, mocy i czasie trwania, następuje uszkodzenie jej ściany. Odpowiednia intensywność i czas oddziaływania fali sprawia, że wytworzone uszkodzenia są nieodwracalne, co doprowadza komórkę do rozpadu. Na tym polega metoda niszczenia drobnoustrojów metodą dr Rife’a. Film obrazujący destrukcję bakterii znajduje się pod adresem internetowym: https://www.youtube.com/watch?v=nCkupIqbNXo.